Jak na to

Motto:

Sběratelé se sdružují, mají kluby, kde si mohou vyměňovat své exponáty, případně za slušnou cenu nakoupit i prodat dalšímu sběrateli. Také třeba si mohou poradit jak získavají exponáty jak se o ně starají a podobně. Sběratelé mlýnků říkejme "Mlýnkaři" nic takového nemají jsou částečně osamoceni a problematicky získavají jakékoliv informace.
Snad tyto stránky pomohou alespoň některým. Nabízím možnost volné diskuze na Foru a zveřejněním malého profilu na stránce "Mlýnkaři"

Jak tedy se zapojit

Pokud máš zájem být v klubu internetových Mlýnkařů a skutečně sbíráš mlýnky tak se tak se ozvi e-mailem, abychom tě zaregistrovali. Napiš Jméno a příjmení pokud chceš na vizitce vystupovat pod přezdívkou tak ji sděl, dále místo kde působíš, e-mailovou adresu a nějaký obrázek pod kterým bude tvoje vizitka uveřejněna. Případně pokud máš možnost nějaký odkaz na svoji sbírku.

Jestli chceě něco nabídnout pošli internetový odkaz kde si bude možnost nabídnutou věc prohlédnout. Nabízí se možnost zveřejnění na servrech:
https://plus.google.com/photos/
http://www.rajce.idnes.cz/
http://picasa.google.com/

případně vlastních webových stránek nebo jiných zdrojů. Volné fotografie nebudeme zveřejňovat s ohledem na vysokou pracnost.Pokud se rozhodnete pro tuto možnost tak udržujte pouze jediné album pro náš bazar, aby adresa na nabídku (internetový odkaz) byla stále stejná

Forum - diskuze

Tak tady se můžeš zapojit i bez registrace.

Tak hurá do práce

Copyright (c)2013 Eda of Mlejn